• Favorilere Ekle
  • Site Haritası
        

Şabanözü Belediye Meclisi İlk Toplantısını Yaptı.

31 Mart 2019 Pazar günü yapılan Mahalli İdareler Seçimi sonrası oluşan Şabanözü Belediyesi Meclisi 10 Nisan 2019 Çarşamba günü saat: 14.00'de ilk toplantısını yaptı.

 

Belediye Başkanı Faik ÖZCAN'ın Başkanlık ettiği, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti)  Meclis Üyeleri Ali KURT, Gürsel KÖSE, Ahmet KOLSUZ, Mehmet TUĞRUL, Yeliz ÇETİNKAYA ve Mustafa ARSLAN, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Meclis Üyeleri Ahmet ONAY ve Erdoğan AKDOĞAN ile Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Meclis Üyesi İlyas BULDUK'tan oluşan Şabanözü Belediye Meclisi seçim sonrası ilk toplantısını yaptı. 

 

Meclis açış konuşmasını yapan Başkan ÖZCAN "Seçimlerde halkın önüne çıkmanın cesaret gerektiren bir iş olduğunu belirterek, meclis üyelerini medeni cesaretleri için tebrik ettiğini, birlik ve beraberlik içerisinde ilçemiz için başarılı çalışmalara imza atmak üzere tüm meclis üyelerine görevlerinde başarılar dilediğini" söyledi.

 

Konuşma sonrası Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan Şabanözü Belediyesi ilk Meclis toplantısı, Başkanlık Divanı Seçimleri, İhtisas Komisyonlarının oluşturulması, gündemdeki konuların görüşülmesi ve karşılıklı görüş alışverişlerinin ardından sona erdi. 114 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
MENÜ


Belediye Başkanı
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam35
Toplam Ziyaret6211
Nöbetçi Eczaneler