• Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Başkan Faik ÖZCAN Görevi Devraldı.

Başkan Faik ÖZCAN Görevi Devraldı.

31 Mart 2019 Pazar günü yapılan Mahalli İdareler Seçimlerinde Belediye Başkanlığına seçilen Faik ÖZCAN, 03 Nisan 2019 Çarşamba günü saat: 16.30'da görevi Başkan Mustafa KARAKAYA'dan devraldı.

Adalet ve Kalkınma Partisinden (AK Parti) Şabanözü Belediye Başkanı seçilen Faik ÖZCAN ve beraberindekiler Mazbata alımından sonra Belediye önüne gelerek kurban kesip dua ettiler.

Daha sonra Belediye binasına giren grup, Başkan KARAKAYA ve Belediye personeli tarafından çiçeklerle karşılandı. Karşılama sonrası Belediye Başkanlığı devir-teslim tutanağının imzalanmasının ardından, Başkan KARAKAYA "Genç bir Başkana bu koltuğu bıraktığı için çok mutlu olduğunu, Şabanözü'nün güzel bir ilçe olduğunu ve her zaman Başkan ÖZCAN'ın yanında olacağını belirterek, özverilerinden dolayı tüm belediye personeline teşekkür ederek Başkan ÖZCAN'a başarılar dilediğini" söyledi.  

Başkan ÖZCAN "Mustafa KARAKAYA'ya ilçemize hizmetlerinden dolayı teşekkür etti, bugünden itibaren Şabanözü için Meclis Üyeleri ve Belediye personeli ile ilçe için hizmet edeceğini" belirtti.  

Hatıra fotoğrafları çekilmesinin ardından tören sona erdi.

Yeni Başkanımız Faik ÖZCAN'a görevinde başarılar diler, ilçemiz için hayırlı olmasını temenni ederiz.

20 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
İlçe KaymakamıMurat ÇİÇEK
Şabanözü Kaymakam V.
Belediye Başkanı
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret1352